BENZER FİLMLER

Blair Cadısı 1 türkçe dublaj izle

Blair Cadısı 1 türkçe dublaj izle
PUAN : 5.0
Blair Cadısı 1 türkçe dublaj izle 5.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Vizyon: 1999
  • İzlenme: 3599
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.0
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Filmin büyük kısmı el kamerasıyla çekilmiştir. Bu yönüyle paranormal activity ye benzemektedir. Üç öğrenci blair cadısı üzerine araştırma yapmak için ormana giderler yanlarına kamera ve kaset alırlar. Bu üç öğrenci gün batımıyla kaybolurlar. Onları aramaya çıkanlar ise kamerayı ve kasetleri bulurlar. Gerçek bu kasetleri izleyince ortaya çıkar...
 Tür: Gerilim, Gizem, Korku
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
masal 30 Eylül 2011, Cuma
Bu ne salak bir film ya...? tamamen yalannnnn....
Avatar
Ziyaretçi
mehmet 02 Mart 2012, Cuma
@masal
sen filmleri gerçek mi zannederek izliyordun
Avatar
Ziyaretçi
fatma beyza 28 Mayıs 2012, Pazartesi
güzeldi Ayrıca izliyecek olanlara söylüyorum bu bir film degil blair cadısı bir efsane oradaki kişilerde oyuncu degil bu kasetler gerçek orda ölen kız ın annesi bu kasetleri bir film şirketine vermiştir ve blair cadısı efsanesi yazarsanız oradaki çocukların onlar oldugunu anlarsınız isimler ve insanlar aynı dır .
Avatar
Ziyaretçi
eleştirmen 26 Ağustos 2012, Pazar
filmin sadece konusu gerçek filmdeki insanlar gerçek değilldir gerçek olan kızın annesinin film kasetlerini bulup film şirketine vermesi ve film şirketide burdan yol çıkarak film çekmesidir ama efsane gerçektir o ormanda kızılderili döneminden bu yana sayılamayacak kadar insan kaybolmuştur bilginize sunarım :)
Avatar
Ziyaretçi
Özgün 10 Ocak 2013, Perşembe
hikaye gerçek o 3 kişinin kaybolduğuda doğru ama burdakiler onlar değil arkadaşlar aktör bunlar bulunan kasetlerden yola çıkılaraka çekilmiş bi filmdir bu ama o ormanda yıllardır meydana gelen kayıp vakaları wardır
Avatar
Ziyaretçi
Nazım 05 Mart 2016, Cumartesi
Aslına bakarsanız film,sinema kuram kitaplarına dahi konu olmuştur.Elde kamera tekniğinin neredeyse öncüsüdür.Sanıldığı gibi bir Handycam kullanılmamıştır.Filmin tek ve tarihe geçmiş en önemli özelliği bu.